Zápisníky Moleskine opět v prodeji

Spolek » Blog » Zápisníky Moleskine opět v prodeji

Populární zápisníky Moleskine opět v prodeji.

Diáře na rok 2010 jsou již bohužel vyprodané.

Moleskine, to je legendární zápisník. Mnohé kresby, poznámky, myšlenky a pocity se shromáždí v tomto důvěrném kapesním příteli, než se promění ve slavné obrazy nebo stránky knih, které si oblíbíte. V dlouhotrvající tradici pokračoval spisovatel a cestovatel Bruce Chatwin, který se vždy před tím, než vyrazil na novou výpravu, zastavil ve starém pařížském papírnictví v ulici Rue de l''Ancienne Comédie a zásobil se moleskiny na cestu. Během doby se tyto jeho zastávky staly opravdovou tradicí. Ještě než začal každý moleskine používat, očísloval si všechny stránky, vepsal své jméno a připojil alespoň dvě adresy na světě, kde se bude nacházet, spolu se slibem, že kdokoli najde a navrátí ztracený zápisník, dostane zaslouženou odměnu.

Další nabídka na zespolku.cz.