Bolivia Flor de Café San Ignaci v prodeji

Spolek » Blog » Bolivia Flor de Café San Ignaci v prodeji

Jsme šťastni, že Vám můžeme nabídnout úrodu 2008/2009 z této oceněné bolivijské farmy. Káva má vyrovnanou kyselost, silnou dochuť s náznaky karamelu, meruňek a mandarinek.

Tato káva je nakoupena systémem Direct Trade, tzv. přímý obchod s farmářem bez účasti společností překupujících kávu.

Mario Mamani Mamani a Raymundo Yanarico ze San Ignacio patří oba k druhým generacím pěstitelů kávy. Farma Flor de Café San Ignacio se rozkládá na ploše 5 hektarů a je položena v nadmořské výšce 1550 m.n.m, v provincii Caranavi, v samém srdci Bolivíe. Poctivá práce a horlivost obou farmářů byla oceněna v roce 2007, kdy se stali vítězem mezinárodní soutěže Cup of Excellence (se celkovým počtem 91.50 bodů).

“Zúčastnili jsme se soutěže v roce 2005 a obsadili 11. místo,” komentuje Raymundo, “tvrdě jsme pracovali na zvýšení kvality a letos jsem vyhráli.”

100 g 99,-

250 g 230,-