Art Connection - akce spojující brněnské a zahraniční umělce.

Spolek » Výstavy » Art Connection - akce spojující brněnské a zahraniční umělce.

ÁLVARO SUÁREZ, ESTER KEJIK,

6. prosince 2016

Na vernisáži výstavy BARVYCIT se můžete těšit na osobní setkání s ÁLVAREM SUÁREZEM, který říká: „Dílo je chromatická cesta mezi hlasitostí, barvou a texturou. Je to tam, kde představy volně plynou. Je to objev, kde se vynořují mnohé dohady, divák má možnost sám interpretovat dílo, které navždy zůstane nedokončené“ a ESTER KEJIK - šum a změť, odtékající ze zjizvených očí. Nenasycený roztok.

Myšlenka Art Connection vznikla v hlavě i srdci průvodkyně, cestovatelky a sociální pedagožky narozené v Brně. Ta, ač procestovala svět, miluje Brno natolik, že se rozhodla právě zde zapustit kořeny a místo tolikého cestování po světě to zařídila tak, aby svět cestoval do Brna za ní a krásnými lidmi, kteří zde žijí. Věří v propojení a jako klíčová slova Art Connection vnímá:

rodina, výměna, osvěžení, sdílení, láska, mír, inspirace, svobodomyslnost, energie, tvoření, elán, pocity, pohyb, radost, vzájemnost, podpora, vesmír, kultura, intuice, prostředí, nadšení, život, klid, odpočinek, světlo, hvězdy, ven z klece, otevřené oči, stop únikům, víra, změna, solidarita, hravost, rozvoj, obejmutí, porozumění, být sám sebou, svoboda, zkušenost, motivace, potenciál, možnosti, krok za krokem, bez omezení, odvaha.

Art Connection - event connecting artists from Brno and beyond.

At the opening of the exhibition COLOURFEEL you can look forward to a meeting ÁLVARO SUÁREZ in person who says “The work is a chromatic journey between volume, color and texture. That is where the concept flows. It is a discovery where many conjectures appear, the spectator is free to interpret the work, which will always be unfinished“ and ESTER KEJIK - buzz and clutter, flowing from scarred eyes. Unsaturated solution.

Flickr tagspoleknet:vystava=ds1